MÖBLER / Soffor / Panelsoffa 17454404

nr 1745 4404

Panelsoffa

1940-tal, klädd med Josef Frank-tyg "Himalaya", Firma Svenskt Tenn. Längd: 162 cm

Kondition: fläckar, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:22:49

Firma Svenskt Tenn